Встановлення камери заднього виду в Києві

Встановлення камери заднього виду допомагає водієві вчасно оцінити дорожню обстановку в момент руху заднім ходом. Передане на монітор зображення, відкриває видимість в зоні сліпої плями позаду автомобіля, що дозволяє уникнути наїзду на можливі перешкоди, які не попадають в огляд. Всі маневри, будь то паркування, виїзд зі стоянки або гаража будуть під вашим суворим контролем.

Що краще: встановити камеру заднього виду або парктронік?

Встановлення парктроніка в комплексі з камерою заднього виду - ідеальний дует в плані безпеки парковки. Ці дві системи ефективно доповнюють одна одну навіть при найнесприятливіших погодних умовах.

На відміну від парктроніка, установка камери заднього виду забезпечує візуальне відображення того, що відбувається в реальному часі. Однак варто врахувати, що не всі камери заднього виду забезпечені інфрачервоним підсвічуванням, в темний час доби, туманну погоду або при сильному запиленні камери, видимість може значно погіршуватися. У таких ситуаціях на допомогу приходять паркувальні датчики, які зчитують відстань до перешкоди ультразвуковим скануванням.

Яку камеру заднього виду краще встановити?

Перш ніж купити і встановити камеру заднього виду для автомобіля потрібно врахувати конструктивні особливості і визначитися якими параметрами вона повинна володіти. При виборі зверніть увагу на:

 1. Кут огляду. Оптимально в 110 - 120 градусів. Широкоформатні камери з панорамним ефектом можуть спотворювати реальні розміри зображення.
 2. Роздільна здатність і чутливість. Чим більше пікселів, тим вища якість зображення
 3. Наявність інфрачервоного підсвічування, яка дозволить розглянути дорогу в темний час доби.
 4. Формат відеозображення повинен збігатися з параметрами монітора.
 5. Спосіб передачі сигналу (дротові або бездротові)
 6. Комплектацію кабелями. Довжини кабелю повинно вистачати для підключення камери у вашій моделі авто. Подовження абонентської лінії шляхом скручування може значно знижувати якість картинки і швидкість передачі даних.
 7. Матеріал корпуса. Металевий корпус, вважається практичніше пластмасового.
 8. Варіативність місця установки.

Штатні камери заднього виду монтуються в штатні гнізда передбачені виробником. Це може бути задній бампер, ручка відкриття багажника, спойлер заднього скла, стоп-сигнал, задня частина даху. До переваг штатної камери заднього виду варто віднести оптимальний кут захоплення, який забезпечує високу інформативність зображення.

Універсальні камери заднього виду можна встановити практично на будь-яке місце. Однак якщо ваш автомобіль має низький кліренс, не варто встановлювати камеру заднього виду на рівень бампера. Оптимальний огляд дасть монтаж на рівні багажника або заднє стекло.Такое рішення підходить для будь-яких кузовів, в тому числі для хетчбеків, універсалів і навіть седанів.

Зображення може виводитися кількома способами:

 • на монітор головного пристрою авто
 • на окремий монітор вбудований в салонне дзеркало.
 • на автонавігатор (при наявності спеціального виходу)
 • на магнітолу

Встановлення камери заднього виду в Києві

Якщо Ви стурбовані питанням: "Де в Києві встановити камеру заднього виду?" - будемо раді допомогти Вам. Отримати детальну консультацію, а також ознайомитися з цінами на монтаж можна в офісі нашої компанії або зателефонувавши за номерами, вказаними в контактних даних нашого сайту.

Встановлення камери заднього виду в Автостудії КРАФФС позбавить від безглуздих випадковостей і проблем з паркуванням як початківця водія, так і професіонала. Ціна на встановлення камери заднього виду у нас не кусається, а процес не забирає багато часу.

м.Київ, вул.Зрошувальна, 5у

+38 (068) 535 70 53
+38 (067) 319 77 14
+38 (095) 597 57 58