Антигравійний захист кузову в Києві: обклеювання захисною плівкою, ламінування, нанокераміка

Антигравійний захист кузову (захисний детейлінг) – це комплекс превентивних заходів, які направлені на попередження пошкодження ЛФП та наступних корозійних процесів. Захисне покриття авто надійно зберігає кузов транспортного засобу від впливу механічних навантажень, попереджує виникнення подряпин, заматованості, сколів, окисів та налипання смол, надає блиск та насиченість кольору.

Для чого потрібен захист кузову  автомобіля?

Навіть новий автомобіль при інтенсивній експлуатації може втратити заводський лоск і привабливість за лічені місяці. Дорожні умови в Києві залишають бажати кращого: гравій, каміння, пил стають причиною втрати блиску, дрібних пошкоджень і сколів на поверхні ЛФП. Підвищена вологість у поєднанні із сумішами хімічних реагентів і солі, якими насичені наші дороги в осінньо-зимовий період, при попаданні на дефекти кузову каталізують корозію.

Насичений трафік також не додає радості – невдалий маневр у пробці або при паркуванні може залишити на кузові групу подряпин, а легкий удар пошкодить цілісність фар та оптики.

Як результат – іржа та розшарування покриття, які не жаліють навіть нові і дорогі авто, витратний ремонт і відновлення. Усіх вищеперерахованих проблем можна запобігти при своєчасному захисті кузову, який обійдеться у рази дешевше і допоможе зберегти презентабельний зовнішній вигляд автомобіля на багато років.

Захисні покриття для авто: види і переваги

Захист кузова може бути реалізований кількома способами. Найбільш ефективним та затребуваним методом захисного детейлінгу є обклеювання авто захисною плівкою, друге місце впевнено тримає нанокераміка кузову. В свою чергу, захисні покриття з плівки для авто розподіляють на декілька видів, які відрізняються між собою по складу, функціональності, довговічності, надійності та міцності.

До них відносяться:

✔️ Антигравійна поліуретанова плівка;

✔️ Вінілова плівка для ламінування авто;

Антигравійний захист кузову

Антигравійна плівка лідирує за ступенем захисту ЛФП, що має найбільшу міцність та зносостійкість. Виготовляється з високоякісного поліуретана товщиною 200 мікрон. Має чудову розтяжку, що дозволяє наносити її на ділянки складної форми. Частіш за все, обтягування антигравійною плівкою виконується на окремих частинах кузову, які схильні до підвищеного зносу. Стандартний набір захисту антигравійною плівкою – це передня частина автомобіля (бампер, фари, туманки, підручки, частина капоту і крил, дзеркала, пороги), а також задній бампер, арки задніх колес, кромки колесних арок. За бажанням замовника також можливе повне обклеювання авто антигравійною плівкою.

Ламінування кузова вініловою плівкою

Ламінування автомобіля виконується шляхом суцільного обтягування кузова прозорою глянцевою плівкою із вініла товщиною 100 мікрон. Вінілова плівка для ламінування непомітна, відрізняється легкістю нанесення на різноманітні рельєфні поверхні і бюджетна по вартості. Строк експлуатації складає 5-7 років, після чого вона без сліду видаляється з поверхні кузову.

Ламінування або антигравій: яку плівку обрати?

Перш ніж зробити кінцевий вибір захисного покриття для кузову, автовласнику потрібно розуміти яким бюджетом він володіє і на який результат він сподівається.

Ламінаційна плівка із вінілу відноситься до більш бюджетної категорії, здатна захистити кузов авто від сколів, дрібного гравію, потертостей від гілок, вигорання ЛФП, впливу агресивних хімічних речовин.

Антигравійна плівка має більш високу вартість, яку скоріш можна віднести до вигідного інвестування, чим до витрат. Поліуретановий антигравій володіє посиленим захистом та має здатність «гасити» удар, а це означає, що антигравійний захист буде більш ефективним у більш серйозних випадках – невеликих ДТП і чесаних пошкодженнях.

Бронеплівка для фар та оптики

Бронювання фар захисною плівкою у рази збільшує їх міцність. Здатність розподілити силу удару надійно захищає оптику авто від механічних пошкоджень і замутнення лінз. При цьому світлопроникність фіар залишається на попередньому рівні. Обклеювання фар захисною плівкою здійснюється за лічені години та має доступну ціну.

Нанокераміка - ідеальний глянець і захист кузову

Нанокерамічне покриття  – це ще один достатньо популярний метод, який несе функціональне навантаження по додатковому захисту кузову. Для обробки застосовується спеціальний засіб на основі силікатних з’єднань. Перед нанесенням нанокераміки поверхня кузову проходить попередню підготовку: ретельно очищається, подряпини та видимі дефекти вилучаються шляхом шліфування та полірування.

Нанопокриття  має низку переваг:

- значно покращує зовнішній вигляд автомобіля, надає блиску і підсилює глибину кольору;

 - має підвищену міцність, неймовірну прозорість і стійкість до хімічних речовин. Захищає ЛФП від вицвітання, вигорання, подряпин, впливу хімічних реагентів та пташиного помету;

- нанокераміка повністю гідрофобна і відштовхує від поверхні частину забруднення, що значно збільшує інтервал між мийкою авто.

Нанокераміка може наноситися як окремий вид захисту кузову, так і комбіновано із захисними плівками. В останньому випадку нанокерамічним покриттям обробляються частини кузова, які не обклеєні плівкою. Наприклад, капот і крила обклеюються антигравійною плівкою, а нанокераміка наноситься на кришу авто.

Захист корпусу яхт, човнів, катерів: обклеювання вініловою плівкою

Корпус водного транспорту також потребує надійного захисту. Гелькоут на бортах може пошкоджуватися в момент швартування або в момент тертя з підводними перешкодами: корчі, каміння, сміття. Як у випадку з автомобілями, кращим варіантом буде обклеювання корпуса яхти або катеру вініловою плівкою. Це чудова альтернатива щорічній косметиці. Із переваг вінілу варто відмітити досяжну вартість, довговічність, високу міцність до механічних пошкоджень, прісній та солоній воді, хімічним сумішам, температурним перепадам.

До того ж, окрім захисних властивостей вінілова плівка може стати чудовим матеріалом для брендування. За допомогою вініла Ви зможете швидко і кардинально змінити колір корпусу, нанести будь-яке зображення, напис, логотип або рекламу.

К тому же, кроме защитных свойств виниловая пленка может стать отличным материалом для брендирования. С помощью винила Вы сможете быстро и кардинально измененить цвет корпуса, нанести любое изображение, надпись, логотип или рекламу.

Якщо Ви шукаєте де замовити захисне покриття на кузов автомобіля або корпус яхти, ми з радістю прийдемо Вам на допомогу! Фахівці компанії KRUFFS володіють великим досвідом роботи у цій області захисного обклеювання і нанокераміки. Широкий вибір преміальних матеріалів, сучасне обладнання та демократичні ціни приємно Вас здивують. На всі роботи надається гарантія.

Дзвоніть та приїжджайте! Будемо раді Вам допомогти!

м. Київ, вул. Зрошувальна, 5у (Лівий берег)
GPS-координаты: 50°25'58.0"N 30°40'19.7"E

+38 (068) 535 70 53
+38 (067) 319 77 14
+38 (095) 597 57 58

office@kruffs.com.ua

Залишити відгук про роботу компанії