изготовление каркаса для тента в Украине

Виготовлення та зварювання металевих каркасів для тентів в Києві

Виготовлення металевих каркасів для тентів яхт і катерів є одним із затребуваних напрямів в роботі тентового виробництва компанії KRUFFS. Ми надаємо повний спектр послуг з професійного укриття водного транспорту в Києві та Україні.

Виробництво каркасно-тентових конструкцій вимагає професіоналізму і відповідальності. Одна з переваг, яка робить нас унікальними - це наша здатність виробляти тентові вироби "під ключ". Всі роботи, від розробки індивідуального дизайну, розкрою лекал, пошиття тентів до виготовлення зварних конструкцій каркасу і фінального монтажу, виконуються силами наших фахівців. Це дозволяє нам виконувати найскладніші замовлення без будь-яких накладок і дефектів, а також контролювати якість на всіх етапах виробництва. Ми можемо гарантувати, що готова каркасно-тентова конструкція буде мати виняткову надійність і повну адаптацію до Ваших потреб.

Виробничий цех компанії KRUFFS оснащений всім необхідним професійним обладнанням, а в роботі використовуються новітні технології та високоякісні матеріали провідних європейських виробників. Довіряючи свій проект нам, Ви обираєте якість, надійність і відмінного партнера на майбутнє.

Каркас для тенту яхти, катера за індивідуальними розмірами

Тенти і чохли для яхт мають, мабуть, більше значення, ніж для автомобілів, з огляду на особливі умови експлуатації і спеціальних вимог до забезпечення збереження плавзасобу. Тент або чохол для яхти - це свого роду «одяг», який виконує дві основні функції: захист і створення індивідуальності. Якісний тент - це актив для будь-якої водної техніки, що покращує зовнішній вигляд і функціональність, проте без міцного каркаса він буде просто марний.

Наші каркаси для тентів мають високу міцність і можуть використовуватися в будь-який час року, витримуючи всі погодні навантаження. Каркас для тенту може бути виготовлений за готовим проектом замовника або розроблений з урахуванням індивідуальних технічних особливостей плавзасобу. Для виготовлення застосовується високоякісна профільна труба з нержавіючої сталі, з високою стійкістю до атмосферної, сольової та кислотної корозії.

Якщо Ви перебуваєте в пошуку, де в Києві замовити зварювання каркаса для тенту - будемо раді допомогти! Ми спроектуємо, виготовимо і накриємо Вашу яхту, катер або човен красивим і практичним тентом з максимально довгим терміном служби.

Також в нашій компанії Ви можете замовити:

  • пошиття ходового, сонцезахисного, стоянкового тенту;
  • виготовлення навісів, каркасів Targa Top і Bimini Top для яхт, катерів, човнів, гідроциклів;
  • транспортувальні і зимові чохли за індивідуальними розмірами;
  • зварювання металоконструкцій під тент будь-якої складності;
  • виготовлення дуг для човнових тентів;
  • виготовлення та проектування зварних конструкцій з алюмінію і нержавіючої сталі: огорожі, поручнів, рейлінгов ітп.

м. Київ, вул. Зрошувальна, 6-А (Лівий берег)
GPS-координаты: 50°25'58.0"N 30°40'19.7"E

+38 (095) 597 57 58

+38 (068) 535 70 53
+38 (067) 319 77 14
+38 (067) 871 34 52 (автосервис)

office@kruffs.com.ua

Залишити відгук про роботу компанії