Мобільний офіс на колесах – переобладнання салону мікроавтобусів, авто у Києві

Мобільний офіс на колесах – це рятувальне ноу-хау для поціновувачів тайм-менеджменту, комфорту та розкоші. Темп мегаполісного життя, інтенсивный трафік на дорогах із їхніми постійними заторами та непередбаченими ситуаціями, час, витрачений на шлях до офісу, дуже часто вносят корективи в бізнес-процеси. Важливі переговори або цінна угода можуть бути зірваними із-за банального запізнення або бракучасу. Погодьтесь, дуже неприємно губити репутацію та гроші за цієї причини. 

Ми пропонуємо сучасне рішення для таких ситуацій – мобільний офіс на коелсах. Власний автотранспорт давно втратив статус виключно засобу пересування. Вірне переобладнання салону дозволяє трансформувати автомобіль у стильний та комфортний кабінет. Тепер не потрібно витрачати цінні хвилини. Час у дорозі можна використовувати з користю для бізнесу: проводити переговори, організовувати онлайн-конференцію, перевіряти ділову документацію і просто насолодитись чашечкою кави.

Офіс на колесах: переоснащення і дизайн салону.

 

Салон мобільного офісу може бути обладнаний всім необхідними для ведення бізнесу «на ходу». Наповнення та дизайн можуть бути обмеженими лише габаритами транспортного засобу, Вашою фантазією та бюджетом. Частіш за все, для переобладнання обираються мікроавтобус або автомобіль з просторим салоном. Попитом користуються моделі Caravelle, Volkswagen Multivan, Mercedes Benz S-class, Меrсеdеs Vito, Меrсеdеs Viano, Меrсеdеs Sprinter, Cadillac Escalade, Chevrolet Suburban, Chevrolet Express, Chevrolet Tahoe, Chevrolet Starcraft, Dodge Sprinter, Renault Trafic та інші авто представницького класу.

Дизайн офісу на колесах розробляється залежно від наявних технічних характеристик та побажань замовника. Для обладнання салону, у більшості випадків, використовується матеріал преміум класу. Перетяжка сидінь, дверей, стелі виконується натуральною шкірою, алькантарою. Елементи інтер’єру обробляються натуральним шпоном цінних порід деревини, карбоном, вінілом, автомобільним ковроліном.

Комплексне переобладнання авто під офіс виконується в декілька етапів. Після розробки та узгодження дизайну виконується повний демонтаж заводської  салонної начинки, шумоізоляція салону. І вже з цього моменту починається конструювання нового проекту. Встановлюються шумоізолюючі перегородки між салоном та простором для водія, комфортабельні сидіння та автодивани, кліматична система, багаторівневе освітлення, мультимедійні системи, засоби зв’язку та комунікації. За бажанням замовника офіс на колесах може бути укомплектований столиками, мінібаром, кавоваркою, холодильником, сейфом, консолями та нішами для зберігання офісного приладдя і документації, та іншими функціональними елементами.

Безумовно, переобладнання салону авто в комфортабельний VIP офіс не відноситься до дешевого задоволення, однак, це безумовно вигідне інвестування у майбутнє компанії.

Офіс на колесах від компанії KRUFFS: комфорт і безперечна якість на довгі роки.

У нашій компанії Ви можете замовити переобладнання салону авто в мобільний офіс будь-якої складності. Повний супровід проекту від дизайну до реалізації.  Ми не передаємо ваш транспортний засіб підрядчикам та автомайстрам. Усі роботи виконуються на території нашої компанії, силами наших фахівців. Про нас знають завдяки високій якості та вигідним цінам, нам довіряють, нас радять своїм друзям. Ми, в свою чергу, не зупиняємося на досягнутому, удосконалюємо свою майстерність та матеріально-технічну базу, щоб Ваш автомобіль був не просто засобом пересування, але й приводом для гордості.

Дзвоніть та приїжджайте! Будемо раді Вам допомогти!

м. Київ, вул. Зрошувальна, 6-А (Лівий берег)
GPS-координаты: 50°25'58.0"N 30°40'19.7"E

+38 (068) 535 70 53
+38 (095) 597 57 58

office@kruffs.com.ua

Залишити відгук про роботу компанії