Хімчистка салону: детейлінг авто, яхт, катерів, літаків, гвинтокрилів

Професійна хімчистка та детейлінг салону також важливі, як і технічне обслуговування транспортного засобу. Якісний та своєчасний клінінговий догляд не тільки забезпечить досконалий зовнішній вигляд інтер’єру, а також надасть відчуття абсолютної чистоти та комфорту під час поїздки.

Фахівці компанії KRUFFS із задоволенням готові запропонувати Вам хімчистку і детейлінг для наземного, повітряного та водного транспорту. Регулярна та своєчасна чистка салону, а також спеціалізований догляд за деталями інтер’єру, зарадять поверхні від передчасного зносу та наступної вартісного перетяжка. В роботі ми використовуємо тільки професійне обладнання і високоякісну автохімію від провідних світових виробників.

До заказу доступні послуги:

✔️ Хімчистка і детейлінг салону автомобіля;

✔️ Хімчистка і детейлінг салону/каюти яхти і катера;

✔️ Хімчистка і детейлінг салону вертольоту, літака;

✔️ Полірування і захист дерев’яних/пластикових поверхонь інтер’єру;

✔️ Реставрація обшивки сидінь в т.ч. з натуральної шкіри;

✔️ Підготовка перед продажою автомобіля, яхт, катерів, літаків, вертольотів.

Професійна хімчистка салону – відповідальний процес. Відрізняється від аматорського прибирання підвищеною увагою до дрібниць, особливою педантичністю та дотриманням усіх технологічних процесів. Поспіх або спроба економії на кожному етапі, можуть привести до сумних наслідків у вигляді розмазаного бруду та безповоротно зіпсованої оббивки.

Ми допоможемо Вам запобігти подібних ситуацій. Фахівці компанії KRUFFS мають багаторічний досвід роботи в області хімчистки салонів транспортних засобів та неухильно дотримуються міжнародних стандартів чистоти. Ми з усією відповідальністю гарантуємо Вам високу якість прибирання та бездоганний результат.

Етапи хімчистки салону:

 

1. Механічне видалення наявного сміття. 

Професійні пилососи, з комплектом спеціальних накладок, дозволяють провести прибирання у самих важкодоступних місцях. Проводиться суха очистка сидінь і чохлів, оббивки стелі, дверей, підлоги, килимків, торпеди (панелі приладів), бардачку, багажнику, важкодоступних місць і щілин. Поверхні вичищаються від пилу, бруду, пуху, крихт, залишків вовни домашніх тварин, волосся.

2. Волога хімічна очистка із застосуванням професійної автохімії.

Це самий відповідальний та трудомісткий процес, який вимагає уваги та професійного підбору засобів. Усі елементи салону обробляються спеціальним парогенератором, який дозволяє розм’якшити поверхні для кращого проникнення автохімії, а також виконує функцію дизінфекції. Після обробки салону парою, на оброблювані ділянки розпилюються засоби для чищення. Вірний вибір миючого засобу гарантує дбайливе, і в той же час 100% видалення застарілих плям, та плям, що важко виводяться. Дуже важливо на цьому етапі разом із брудом змити й залишки хімії, які видаляються за допомогою миючого пилососу. Хімчистка салону завжди повинна виконуватися зверху до низу, від стелі, бічної обшивки і сидінь до підлоги, інакше вона втрачає усякого сенсу.

Хімічні засоби також повинні підбиратися відповідно до виду поверхні, що обробляється. Автохімія для натуральної шкіри відрізняється від розчинів для велюру та автотканини і, тим паче, від миючих засобів для пластику. В професійній хімчистці не існує терміну «універсальний шампунь», ігнорування технології може привести до сумних наслідків у вигляді втрати кольорової гами поверхні, зіпсованого зовнішнього вигляду.

3. Після вологого етапу прибирання починається процес висушування.

Сидіння та оббивка салону висушуються за допомогою спеціального професійного фену. Тривалість цього етапу може коливатися в часовому діапазоні, так як швидкість висушування залежить від розміру салону, температури та вологості навколишнього середовища.

4. Заключний етап хімчистки салону полягає в нанесенні професійних захисних та нанокерамічних засобів для інтер’єру.

Елементи салону зі шкіри  обробляються спеціальними захисними сполученнями, які підсилюють колір, зберігають м’якість, захищають шкіру від пересушування та розтріскування, продовжують термін експлуатації в декілька разів. На покриття з тканин, за необхідності, наносяться гідрофобні суміші. Пластикові елементи салону вкриваються відновлюючими та захисними поліролями.

Хімчистка яхт та катерів проводиться по аналогічній технологічній схемі. До відмін можна лише віднести фінансову частину, де додаються догляд за покриттям із натурального дерева.

Потрібна якісна хімчистка і детейлінг салону? Звертайтесь до нас!

м. Київ, вул. Зрошувальна, 6-А (Лівий берег)
GPS-координаты: 50°25'58.0"N 30°40'19.7"E

+38 (095) 597 57 58

+38 (068) 535 70 53
+38 (067) 319 77 14
+38 (067) 871 34 52 (автосервис)

office@kruffs.com.ua

Залишити відгук про роботу компанії