Тонування скла авто

Тонування скла авто –  це найшвидший, досяжний та ефективний засіб зовнішнього тюнінгу, який допоможе кардинально змінити зовнішній вигляд автомобіля: приховати салон від допитливих очей, взимку зберегти тепло всередині машини, а в літній період захистити від надмірного перегріву та заощадити на кондиціонуванні. Це далеко не повний перелік причин, по яким послуга тонування авто у Києві на стільки популярна серед автовласників.

тонування авто

Тонування авто може бути виконано декількома способами:

1. Тонуюча плівка. На сьогоднішній день це самий затребуваний та мультифункціональний варіант тонування. Виконується шляхом обклеювання скла авто тонувальними плівками з різноманітними властивостями та ступенем затемнення.

2. Заводське штатне тонування – оригінальне зводське скло виливається із скляної маси із додаванням спеціальних світловідбиваючих компонентів, що мають властивості частково поглинати та відображати видиме, інфрачервоне (теплове) та ультрафіолетове випромінення (спектри сонячного світла).

3. Тонування шляхом напилення. Пару десятиріч тому цей метод вважався особливим шиком та останнім віянням моди. На поверхню скла тонким шаром розпилювалось металізоване покриття. Як правило, напилення проводилось в кустарних умовах, за цієї причини було доволі не довговічним і мало ряд вагомих недоліків. На щастя, на сьогоднішній день такий спосіб канув на віка. На заміну прийшли сучасні і довговічні матеріали.

4. Встановлення накладок – дозволяє самостійно встановлювати та знімати тонуючі накладки по мірі необхідності. Проте варто врахувати, що більшість подібних аксесуарів не відповідають вимогам ПДР України та міжнародним нормам безпеки ЄС і можуть бути причиною виписування штрафу.

 

Центр тонування KRUFFS: тонування скла в Києві

Центр Тонування KRUFFS – це повний комплекс послуг по якісному тонуванню авто в Києві. Ми цінуємо свій авторитет, гроші та час свої клієнтів, тому використовуємо в своїй роботі тільки сучасні, перевірені та надійні матеріали для тонування скла.

У нас Ви можете замовити тонування скла автомобіля преміальними тонуючими плівками із США таких, як: Ultra Vision, 3M, ASWF, LLumar, SunTek.

Тонуюча плівка, що використовується в нашій роботі, представлена широким асортиментом кольорів та відтінків різноманітної функціональності, ступенем пропускання світла та захистом від сонячної енергії та ультрафіолетових променів.

Фахівці Центру тонування KRUFFS проконсультують та допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант тонуючої плівки, який не тільки захистить від надлишку сонця та допитливих очей, але й вигідно підкреслить індивідуальність Вашого авто.

Тонування скла авто виконується із дотриманням усіх технологічних вимог. Ви можете бути впевненими у якості та довговічності наданих послуг. На всі роботи та матеріали надається офіційна гарантія.

До замовлення наявні наступні послуги з тонування скла автомобілів в Києві:

✔️ Тонування скла всього автомобіля

✔️ Дозволене тонування за ДСТУ (ГОСТу) та Європейським стандартам (EN)

✔️ Тонування лобового скла

✔️ Тонування лобового скла у вигляді сонцезахисної полоски

✔️ Тонування заднього скла

✔️ Тонування бокового скла, скла хвіртки

✔️ Атермальне тонування авто з використанням атермальної плівки Ultra Vision 80, 3М Cryatalline CR 90, 3М Cryatalline CR 70, 40

✔️ Ексклюзивне тонування: тонування скла авто­ дзеркальними і кольоровими плівками, тонування плівками з переходом кольору (градієнт), тонування Хамелеон

✔️ Бронювання бокового скла та лобового скла

✔️ Розтонування/зняття тонуючої плівки з окремого скла

✔️ Обробка плівкою окремих елементів машини

✔️ Флокування ущільнювачів

✔️ Тонування фар, стопів і задніх ліхтарів

✔️ Бронювання фар захисною плівкою

Ми можемо якісно затонувати скло авто малого, середнього, представницького та бізнес-класу, мінівену, мікроавтобуса, позашляховика. Також виконуємо особливо складні варіанти тонування скла легкомоторних літаків, вертольотів, яхт і катерів.

Дзвоніть і приїжджайте ! Будемо раді Вам допомогти!

м. Київ, вул. Зрошувальна, 6-А (Лівий берег)
GPS-координаты: 50°25'58.0"N 30°40'19.7"E

+38 (095) 597 57 58

+38 (068) 535 70 53
+38 (067) 319 77 14
+38 (067) 871 34 52 (автосервис)

office@kruffs.com.ua

Залишити відгук про роботу компанії