Преміум Ательє
Детейлінг & Тюнінг

Перетяжка підлокітника авто в Києві 

Перетяжка підлокітника в автомобілі - це один з видів реставраційних робіт по відновленню салону. Тривалі експлуатаційні навантаження негативно позначаються на зовнішньому вигляді підлокітника: на поверхні з'являються потертості, подряпини, тріщини. Видалити деякі косметичні вади може локальний ремонт або фарбування обшивки, але при більш серйозних пошкодженнях, первинні комфорт і красу поверне тільки нова обтяжка. Крім того, що можна просто перешити підлокітники автосидінь, можна також при необхідності змінити їх форму, колір або матеріал.

Перетяжка підлокітників: який матеріал обрати? 

Матеріал для перетяжки підлокітників повинен володіти довговічністю, підвищеною міцністю, стійкістю до забруднень, бути красивим і приємним на дотик. При цьому, для збереження гармонійності дизайну, слід враховувати первісну обробку салону.

Досить часто до нас звертаються з проханням зробити частковий редизайн інтер'єру, в якому зберігається базова обшивка сидінь, стелі, торпедо, дверей і замінюються тільки дрібні деталі салону. Наше завдання - перетягнути кермо, підлокітники, ручку і ручку КПП. В такому випадку, для перетяжки ми використовуємо ті ж матеріали, що і для оформлення салону, у відповідній або контрастній гамі. Найчастіше це натуральна шкіра, екошкіра, алькантара або їх комбінація.

Названі матеріали найбільш практичні і стійкі до стирання, а значить будуть служити вам багато років.

Перетяжка підлокітників екошкірою відноситься до бюджетних варіантів, але при цьому дає ефект натуральної шкіряної оббивки. Єдине, чим екошкіра поступається натуральній - це практичність і термін служби.

Перетяжка підлокітників алькантарою підійде водіям, які цінують комфорт і практичність. Алькантара - це синтетична тканина, що нагадує замшу, дуже приємна і м'яка на дотик. Практично не вигорає під сонячним промінням, стійка до забруднень, не морщиться від вологи, має довгий термін експлуатації.

Перетяжка підлокітників шкірою. Першу позицію серед можливих варіантів займає натуральна шкіра. З усіх оббивних матеріалів, що використовуються в салонах автомобілів - це найнадійніший спосіб. Широка гамма кольорів і фактури, а також можливість комбінації з іншими автотканинами, відкривають широкі можливості для реалізації найсміливіших ідей. Ціна на перетяжку підлокітника шкірою з лишком компенсується представницьким виглядом, довгою і безпроблемною службою оббивки.

Перетяжка підлокітників у автоательє Kruffs

Якщо Вам необхідно оперативно перетягнути підлокітник автомобіля в Києві - приїжджайте до нас! Великий практичний досвід в сфері тюнінгу і перетяжки салону, сучасне швейне обладнання та преміальні матеріали дозволяють нам виготовляти високоякісні вироби будь-якого ступеня складності. 

 

м. Київ, вул. Зрошувальна, 6-А (Лівий берег)
GPS-координаты: 50°25'58.0"N 30°40'19.7"E

+38 (095) 597 57 58

+38 (068) 535 70 53
+38 (067) 319 77 14
+38 (067) 871 34 52 (автосервис)

office@kruffs.com.ua

Залишити відгук про роботу компанії