Преміум Ательє
Детейлінг & Тюнінг

Встановлення автозвуку Київ

Встановлення автозвуку в Києві давно користується популярністю серед автомобілістів. Погодьтеся, рідко можна зустріти водія, який любить їздити у повній тиші. Для деяких людей поїздка без музичного супроводу може стати справжнім випробовуванням. Музика є відмінним способом розрядити обстановку в машині, зняти напругу під час руху. Якісна аудіосистема здатна поліпшити настрій і підняти працездатність.

Що таке автозвук?

Автозвук - це комплекс пристроїв, які створюють для водія і пасажирів автомобіля акустичний комфорт.

Як правило, автозвук складається з наступних компонентів:

  • Штатний головний пристрій (Медіа ресивер, автомагнітола);
  • Акустична система (коаксіальні або компонентні динаміки);
  • Підсилювач потужності звуку;
  • Сабвуфер для відтворення низьких частот;

На жаль, дуже часто штатні магнітоли і динаміки не дотягують навіть до мінімальних вимог, зовсім не обов'язково бути меломаном, щоб оцінити весь обсяг звучання. Відсутність нормальної шумоізоляції не дозволяє в повній мірі розкритися широкому потенціалу діапазону якісного саунду.

Встановлення музики в машині

Професійне встановлення музики в авто - справа зовсім непроста. Для того, щоб звучання вашої улюбленої музики було неперевершеним, дуже важливо не тільки вибрати якісний автозвук, але й правильно узгодити всі компоненти аудіосистеми. Правильне встановлення  автозвуку в машині, гарна шумоізоляція салону і фінальне налаштування дозволять отримати ідеально чистий і потужний звук з динаміків, без перешкод і резонансу салонних деталей.

У автоательє КРАФФС Ви можете замовити встановлення автозвуку в Києві за найвигіднішими цінами. Фахівці нашого центру зі встановлення надають повний спектр послуг з комплексної шумоізоляції, професійної інсталяції аудіозвукових систем, заміні, установці, підключенню й налаштуванню автомагнітол, сабвуферів, підсилювачів і іншої автоакустики на легкові автомобілі, позашляховики і мінівени європейського і американського виробництва.

м. Київ, вул. Зрошувальна, 6-А (Лівий берег)
GPS-координаты: 50°25'58.0"N 30°40'19.7"E

+38 (095) 597 57 58

+38 (068) 535 70 53
+38 (067) 319 77 14
+38 (067) 871 34 52 (автосервис)

office@kruffs.com.ua

Залишити відгук про роботу компанії