Заміна ковроліну в автомобілі

Заміна ковроліну в авто може виконуватися з різних причин. Можливо, водієві не подобається заводське покриття в базовій комплектації або потрібно зробити редизайн інтер'єру і повну перетяжку салону. Але найпоширеніша проблема, яка призводить до заміни підлоги - це зношування підлогового покриття. Навіть при самому дбайливому ставленні, підлогове покриття салону автомобіля страждає від навантажень.

Постійне тертя взуття об поверхню, пил, бруд, волога і сльота з хімічними реагентами дуже негативно позначаються на стані ковроліну. Рано чи пізно настає момент, коли навіть професійна хімчистка стає безсила: на ковроліні з'являються залисини, потертості, розриви і дірки. Зношене покриття для підлоги не тільки псує зовнішній вигляд салону, погіршуються тепло- і шумоізоляція днища, підвищується ризик появи ерозії. Виправити цю проблему зможе тільки заміна ковроліну і повна перетяжка підлоги автомобіля.

Заміна коврового покриття в автомобилі. Який матеріал обрати?

Перетяжка підлоги авто повинна виконуватися тільки якісними матеріалами з високими експлуатаційними характеристиками. До таких авто тканин можна віднести карпет і ковролін.

✔️ Карпет для перетяжки підлоги - це декоративний облицювальний матеріал, який має підвищену зносостійкість. Завдяки відмінній еластичності, він прекрасно повторює всі вигини поверхні, не заламується і не утворює складок. Щільна структура забезпечує додаткові звукоізоляційні властивості. Карпет стійкий до впливу вологи, появі грибків і плісняви, перепадів температур, різних забруднень, не вигоряє на сонці і має широку кольорову гаму. Він прекрасно вписується в дизайн інтер'єру будь-якого авто, також його використовують для перетяжки багажника, дверей та інших деталей салону.

✔️ Автомобільний ковролін - це покриття для підлоги ворсового типу, яке займає важливе місце в лінійці транспортних підлогових покриттів. Для перетяжки підлоги авто найчастіше використовують спеціалізований тафтінговий або голкопробивний ковролін на гумовій основі, який володіє відмінними показниками функціоналу, комфорту і естетичності. Килимове покриття для автомобіля з ковроліну легко чиститься, стійке до стирання, гниття і займання.

Перетяжка підлоги автомобіля в автоательє KRUFFS: якісно, швидко, надійно!

Якщо Вам необхідна заміна ковроліну в машині, довірте цю роботу автоательє KRUFFS! Фахівці нашої компанії швидко та якісно зроблять перетяжку підлоги і багажника будь-якої складності. Сучасне обладнання і великий практичний досвід в області перетяжки салонів преміальних автомобілів і яхт, дозволяють нам з упевненістю заявляти про високу якість послуг, що надаються. Довіряючи нам свій транспорт, Ви можете бути спокійні і впевнені, що за підсумком роботи отримаєте очікуваний результат, який буде радувати Вас довгі роки!

 

м. Київ, вул. Зрошувальна, 6-А (Лівий берег)
GPS-координаты: 50°25'58.0"N 30°40'19.7"E

+38 (095) 597 57 58

+38 (068) 535 70 53
+38 (067) 319 77 14
+38 (067) 871 34 52 (автосервис)

office@kruffs.com.ua

Залишити відгук про роботу компанії