Преміум Ательє
Детейлінг & Тюнінг

Русифікація американських авто

Русифікація американських автомобілів в Києві користується досить високим попитом серед нових власників ввезених машин з США. Незалежно від того, пригнали ви автомобіль самостійно або купили на аукціоні через посередника, йому знадобиться адаптація під європейські стандарти. Проблема полягає в тому, що на всіх американських легкових автомобілях встановлюють стандарт Command USA, який відрізняється від Command ECE. Користуватися такими налаштуваннями вкрай незручно через наявність американських метрік. Русифікація приладової панелі не тільки полегшить сприйняття інформації, але й дозволить скористатися усіма перевагами автомобілів для американського ринку.

Перепрошивка авто з США у Києві: нове життя американця в Україні

Під таким широким поняттям, як перепрошивка американського автомобіля мається на увазі його русифікація та адаптація програмного забезпечення під Ваші потреби. Перепрошивка включає в себе русифікацію бортового комп'ютера, зміну на програмному рівні системи вимірювань, опрацювання навігаційної системи і меню магнітоли. Незалежно від того, який у Вас автомобіль: Dodge, Chevrolet, Jeep, Mitsubishi, Mini Cooper, Tesla, Ford, Renault, Lexus, Toyota, Volkswagen, Nissan, Honda, Mazda, Hyundai або Audi, якісно перепрошити американську машину в Києві можна в сервісному центрі КРАФФС. Ми працюємо з авто будь-якого класу: малими, середніми, великими сімейними, позашляховиками, мінівенами, автомобілями спортивного, представницького та бізнес-класу. На всі види виконуваних робіт поширюється офіційна гарантія

Русифікація авто. Що змінюється в процесі адаптації?

При перепрошивке американського авто проводиться ряд комплексних робіт:

  • русифікація меню бортового комп'ютера, мультимедіа та приладового щитка
  • змінюються налаштування радіомодуля, додаються парні хвилі, що дозволяє розширити діапазон частот.
  • проводиться заміна шкали спідометра на європейську (переклад миль в кілометри)
  • виконується переклад psi в bar і pa (паскаль), встановлюються регулятори клімат-контролю з ℉ (Фаренгейт) в ℃ (Цельсій)
  • здійснюється встановлення актуальних карт навігації України та Європи, а також голосове керування російською мовою
  • програмується зчитування дорожніх знаків європейського стандарту

Ми не радимо виконати русифікацію систем своїми силами, так як такий підхід може зашкодити електроніці машини, відновити яку буде досить складно. Отримати детальну консультацію, а також дізнатися точну вартість русифікації авто можна в офісі нашої компанії або зателефонувавши за номерами, вказаними в контактних даних сайту. Ціна на перепрошивку американських авто у нас не кусається, а процес не займає багато часу. Перевстановлення та адаптація програмного забезпечення під європейський стандарт проводиться досвідченими фахівцями за 2-3 години.

м. Київ, вул. Зрошувальна, 6-А (Лівий берег)
GPS-координаты: 50°25'58.0"N 30°40'19.7"E

+38 (095) 597 57 58

+38 (068) 535 70 53
+38 (067) 319 77 14
+38 (067) 871 34 52 (автосервис)

office@kruffs.com.ua

Залишити відгук про роботу компанії