Полірування гелькоута яхт, катерів, гідроциклів

Полірування яхт і катерів – це комплексна обробка склопластикового корпусу з покриттям гелькоута, спрямована на усунення видимих дефектів, відновлення зовнішнього вигляду, захисних властивостей, повернення кольору і дзеркального блиску поверхні плавзасобу.

 

полірування яхтиПолірування гелькоута досить складний процес, результат і якість якого безпосередньо залежать від досвіду і професіоналізму виконавця. Ця робота не має дрібниць. Важливо ретельне дотримання технології: поетапність робіт, наявність всіх спеціалізованих інструментів, правильний підбір виробника і зерна полірувальної пасти, швидкості обертання полірувальних насадок, фінальний захист. При дотриманні всіх вимог, результат буде говорити сам за себе. При спусканні судна на воду, вода буде безперешкодно стікати по бездоганній гладкій відполірованій поверхні. А це гарантія того, що на корпусі не будуть затримуватися агресивні складові води такі як солі, паливні залишки, кислоти, грязьові патьоки. При регулярному щорічному поліруванні, термін служби гелькоута збільшується в рази, що допомагає уникнути передчасного природного зносу і дорогого відновлення корпусу. Погодьтеся, це вже досить вигідна інвестиція.

Приємним бонусом до полірування яхт і катерів є абсолютно-дзеркальна поверхня бортів, що виблискує на сонці і вабить підкорювати водні простори. Краще, напевно, може бути тільки захоплені погляди і гордість за розкішний вигляд свого плавзасобу.

Полірування корпусу яхт і катерів фахівцями компанії KRUFSS

Полірування яхт і катерів виконується із застосуванням оригінальної системи полірування гелькоута 3M™. Ми гарантуємо високу якість і ефективність даної лінійки догляду, що включає в себе всі необхідні компоненти: від миття і підготовки корпусу, до нанесення фінішного покриття.

засоби для полірування яхт

Необхідна ступінь полірування і технологія роботи визначаються фахівцем компанії, після попередньої оцінки стану гелькоута.

Види полірування яхт і катерів

1. Легке косметичне полірування

Проводиться ощадливими власниками яхт і катерів після кожного сезону експлуатації. Підходить для нових і доглянутих плавзасобів, з метою запобігання появ мікротріщин і подальшого руйнування гелькоута. Закриває мікропори, підсилює глянець, глибину і яскравість кольору, зберігає презентабельний зовнішній вигляд.

2. Середнє абразивне (частково глибоке) полірування проводиться для яхт і катерів з незначними, але вже помітними дефектами корпусу. За допомогою м'яких абразивних паст знімається малий шар гелькоута, після чого поверхню відновлюється спеціальними засобами і наноситься фінішне покриття.

3. Глибоке відновне полірування повертає до життя найбільш втомлені і запущені корпуси, які раніше ніколи не знали що таке догляд. Глибоке полірування призначається для усунення подряпин, потертостей і сколів на гелькоуті, що не досягли основи армованого пластику. Для полірування використовують ряд паст з високим ступенем абразивності, за допомогою спеціальних насадок знімається пошкоджений шар гелькоута, після чого поверхня очищається від залишків пилу і полірується фінішними складовими. Варто зауважити, що при правильному щорічному догляді, такого грандіозного процесу полірування можна уникнути. 

 

Тюнінг та детейлінг яхт і катерів

Полірування і відновлення гелькоута – це не єдина спеціалізація нашої компанії. Ми готові запропонувати Вам ряд заходів з тюнінгу і детейлінгу плавзасобів.

До Ваших послуг:

✔️ Комплексна та часткова хімчистка салону.

✔️ Реставрація меблевої оббивки. Видалення дрібних дефектів: розривів, потертостей, подряпин, пропалів. Відновлення кольору і обробка поверхонь з тканини, шкіри, морського вінілу засобами гідрофобного захисту.

✔️ Реставрація та полірування декоративних покриттів з пластику, дерева.

✔️ Редизайн інтер'єру і перетяжка салону. В наявності широкий вибір преміальних матеріалів різних кольорів і фактур. Обшивка виконується з урахуванням побажань замовника і особливостей експлуатації.

✔️ Укладання екологічно чистих і оригінальних палубних настилів.

✔️ Нанесення захисного покриття на корпуси яхт, катерів, човнів. Запобігає появі вапняного нальоту, помітно скорочує обростання водоростями.

✔️ Обклеювання яхт і катерів захисною плівкою. Високоміцна поліуретанова плівка наноситься на зону трапа, ручок, порогів та інших деталей корпусу, що знаходяться в зоні ризику отримання пошкоджень.

✔️ Обклеювання корпусу і деталей інтер'єру декоративною плівкою (кольоровий вініл, хром, карбон, хамелеон, нанесення реклами та логотипів, вінілографія).

Дзвоніть і приїжджайте ! Будемо раді Вам допомогти!

м. Київ, вул. Зрошувальна, 6-А (Лівий берег)
GPS-координаты: 50°25'58.0"N 30°40'19.7"E

+38 (095) 597 57 58

+38 (068) 535 70 53
+38 (067) 319 77 14
+38 (067) 871 34 52 (автосервис)

office@kruffs.com.ua

Залишити відгук про роботу компанії