Покриття для палуб яхт, катерів

Палубне покриття - це важливий елемент тюнінгу яхт і катерів, до вибору якого потрібно підходити з особливою ретельністю та увагою. Завдяки розвитку технологій і появи нових матеріалів, на зміну традиційної обробці з натуральної деревини прийшли міцні і комфорні палубні покриття з ПВХ, які мають низку переваг і доступну ціну.

Екологічно чисті і оригінальні покрівельні настили, що імітують тикову деревину, стали гідною альтернативою традиційної палубі. На ринку палубних покриттів давно і міцно зарекомендував себе штучний тик. Це ідеальне рішення для тих, хто надихається природною красою, але при цьому цінує практичність і комфорт трендових матеріалів. На відміну від своїх традиційних попередників, палубний настил зі штучного тика має широкі функціональні та фінансовими перевагами.

✔️ Палубна дошка під тик повною мірою імітує колір, фактуру і текстуру натурального дерева. При цьому, є чудовою альтернативою тропічному дереву, так як палубне покриття довговічне, незалежно від умов експлуатації і не потребує в постійному коштовному догляді.

✔️ Це екологічно чистий матеріал, який можна сміливо віднести до розряду "Eco-Friendly". 

✔️ Штучний тик має доступну вартість, естетичний та презентабельний зовнішній вигляд, легко монтується на різноманітні функціональні поверхні.

✔️ При проведенні монтажних робіт не порушується цілісність корпусу. Палубний настил укладається «в замок» на спеціальний клейовий засіб, без необхідності дрелити отвори для кріплення.

✔️ Широка кольорова гама матеріалу та міжшовного герметика, дозволяє підібрати поєднання відтінків під любий дизайн інтер’єра.

✔️ Поверхня, що не ковзає, мінімізує ризик травмування, під час ходьби покриття залишає приємні тактильні відчуття.

✔️ Штучний палубний настил має високу сітйкість до механічних пошкоджень, впливу ультрафіолетових променів, перепадам температури та вологості.

✔️ Навіть при доволі довгому терміні експлуатації штучний тик зберігає свій попередній вигляд: не вигорає і не линяє, не міняє зовнішній вигляд і структуру при попаданні доволі агресивних та фарбуючих речовин, таких як вино, сіль, паливо.

Укладання палубного покриття із штучного тику 

У нашій компанії Ви можете придбати палубне покриття для катерів, яхт та причалів із встановленням «під ключ» у Києві та в Україні. Ми пропонуємо повний комплекс послуг по встановленню та монтажу палубного покриття із штучного тику. У роботі використовуємо матеріали преміум класу від провідних компаній, які спеціалізуються на тюнінгу та детейлінгу яхт, катерів, а також інших видів водного транспорту.

Работа «під ключ» включає в себе:

1.Створюються шаблони (лакала) з усіх елементів вашої палуби.

2. Розробка дизайну і створення макетів, що є невід’ємною частиною процесу виконання замовлення. Потім черга створення макету. Малюнок майбутнього покриття, конфігурація та заповнення формуються з урахуванням Ваших побажань і технічних особливостей матеріалу і палуби.

3. Виготовлення палубного покриття по шаблонам та підготовка поверхні до монтажу.

4. Укладання (приліпка) матеріалу на палубу, герметизація стикувальних швів, фінальне шліфування.

 

Приватним власникам моторних яхт і катерів, а також корпоративним клієнтам, компанія KRUFFS готова запропонувати професійний комплекс послуг по тюнингу салонів яхт і катерів, постійного і сезонного обслуговування водного транспорту.

До замовлення доступні послуги:

✔️ укладання палубного покриття;

✔️ полірування, захист і детейлінг корпусів;

✔️ хімчистка, реставрація і перетяжка салону;

✔️ розробка індивідуального дизайну / редизайну салону;

Сервіс катерів і яхт здійснюється на найвищому рівні, у відповідності зі строгими європейськими стандартами. На всі роботи надається офіційна гарантія. Нам дуже важливо, щоб плід наших старань прослужив Вам довгу і приємну службу. Ми хочемо і робимо все для того, щоб Ви отримували задоволення від наших робіт і сміливо рекомендували нас своїм друзям!

м. Київ, вул. Зрошувальна, 6-А (Лівий берег)
GPS-координаты: 50°25'58.0"N 30°40'19.7"E

+38 (095) 597 57 58

+38 (068) 535 70 53
+38 (067) 319 77 14
+38 (067) 871 34 52 (автосервис)

office@kruffs.com.ua

Залишити відгук про роботу компанії